طناب – سیم انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون

طناب – سیم: انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ ریاست جمهوری دونالد ترامپ رییس جمهور دولت ترامپ خانواده

واکنش ترامپ به حمله تروریستی لندن

رئیس جمهور آمریکا خواستار اقدام قاطع و سختگیرانه علیه “حیوان‌هایی” شد که مظنون مهم حمله تروریستی به پارلمان بریتانیا هستند. واکنش تر..

ادامه مطلب

کره شمالی باقی‌مانده‌های اجساد ۲۰۰ سرباز آمریکایی را بازگرداند / ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد، کره شمالی باقی‌مانده‌های اجساد ۲۰۰ سرباز آمریکایی را که در جنگ کره مفقود شده است بودند، به واشنگتن بازگرداند؛ این در حا..

ادامه مطلب

سیاست های مهاجرتی ترامپ داد همسرش را در آورد

همسر مدیر جمهوری آمریکا از سیاست های مهاجرتی او که منجر به جدا شدن بیش از 2 هزار کودک مهاجر از والدینشان شده، انتقاد کرد.  سیاست های م..

ادامه مطلب

بن سلمان بهای حمله به سوریه را پرداخت کرد/ ریاض ۴ میلیارد داده است ، عمار اسد

معاون مدیر کمیسیون خارجی پارلمان سوریه اعلام کرد که ولیعهد عربستان بهای حمله سه کشور آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه را پرداخت کرده است. عمار ..

ادامه مطلب

کلید حل بحران کره‌شمالی همکاری بین‌المللی است / اوباما

رئیس جمهور سابق آمریکا با بیان این که کره شمالی ترساندن واقعی جهت همه دنیا است تنها راه حل این بحران را همکاری بین المللی دانست. اوباما: کل..

ادامه مطلب

موشک‌های کره شمالی می‌توانند اروپا را نشانه بگیرند / آلمان

یکی از مقام‌های سرویس اطلاعات فدرال آلمان به قانونگذاران گفت‌: موشک‌های کره شمالی مجهز به کلاهک‌های اتمی در حال‌ حاضر توانایی نشانه گرفتن آلمان و کل ارو..

ادامه مطلب

مخالفت روسیه با حضور آمریکا در مذاکرات شرق اوکراین

معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد، حضور آمریکا در مذاکرات دستیابی به توافق صلح آمیز در دونباس (شرق اوکراین) کمکی به این روند نمی‌کند ولی مشورت‌های..

ادامه مطلب

نمایندگان کنگره آمریکا خواستار تماس‌های نظامی با کره شمالی شدند

گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا از ترامپ درخواست کردند تماس‌های نظامی با کره شمالی را از سر گیرد تا از بروز هر گونه سوء‌تفاهم و وقوع جنگ هسته‌ای جلوگیری..

ادامه مطلب

داعش جهت حملات تازه در کشورهای غربی آماده شده است است

مسئول سرویس امنیت و اطلاعات اقلیم کردستان عراق گفت: سرکرده داعش در جهت انتقام گیری از شکست‌های اخیر این گروهک، در تلاش است تا سلسله حملاتی را در اروپ..

ادامه مطلب

تماسهای نزدیکان «محمد بن سلمان» با مقامات رژیم صهیونیستی

یک تحلیلگر صهیونیست از تماس های نزدیکان ولی عهد عربستان با مسئولان رژیم صهیونیستی جهت حل و فصل بحران مسجد الاقصی خبر داد. تماسهای نزدیکان ..

ادامه مطلب