طناب – سیم انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون

طناب – سیم: انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ ریاست جمهوری دونالد ترامپ رییس جمهور دولت ترامپ خانواده

گت بلاگز اخبار بین الملل نمایندگان کنگره آمریکا خواستار تماس‌های نظامی با کره شمالی شدند

گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا از ترامپ درخواست کردند تماس‌های نظامی با کره شمالی را از سر گیرد تا از بروز هر گونه سوء‌تفاهم و وقوع جنگ هسته‌ای جلوگیری شود.

نمایندگان کنگره آمریکا خواستار تماس‌های نظامی با کره شمالی شدند

نمایندگان کنگره آمریکا خواستار تماس های نظامی با کره شمالی شدند

عبارات مهم : آمریکا

گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا از ترامپ درخواست کردند تماس های نظامی با کره شمالی را از سر گیرد تا از بروز هر گونه سوء تفاهم و وقوع جنگ هسته ای جلوگیری شود.

به گزارش گروه تحریریه سایت به نقل از اسپوتنیک، گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا روز پنجشنبه از دونالد ترامپ، مدیر جمهور این کشور درخواست کردند تماس های نظامی با کره شمالی را از سر گیرد تا از این طریق از بروز هر گونه سوء تفاهمی که می تواند منجر به جنگ هسته ای شود جلوگیری کند.

نمایندگان کنگره آمریکا خواستار تماس‌های نظامی با کره شمالی شدند

در نامه ای که به امضای ۳۳ نماینده کنگره آمریکا رسیده، آمده است :«کره شمالی تنها کشور هسته ای دنیا است که ما با آن تبادل اطلاعات نظامی نداریم». در این نامه آمده است دولت ترامپ باید این نوع از تبادل اطلاعات را در اولویت قرار دهد تا از این طریق به سمت دوری از مناقشه با کره شمالی حرکت کرد.

نمایندگان کنگره آمریکا تصریح کردند اگر کره شمالی حاضر به همکاری در این نوع تبادلات نشود، آمریکا می تواند به دنبال برقراری تماس های نظامی از طریق یک میانجی باشد. آنها همچنین خواستار دوری از اقداماتی شدند که باعث وقفه و بی نتیجه ماندن گفتگوها می شود.

گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا از ترامپ درخواست کردند تماس‌های نظامی با کره شمالی را از سر گیرد تا از بروز هر گونه سوء‌تفاهم و وقوع جنگ هسته‌ای جلوگیری شود.

از سوی دیگر، وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه در پی برگزاری دومین نشست گروه مشورت و راهبردی آمریکا-کره جنوبی در بیانیه ای اعلام کرد واشنگتن متعهد به بکارگیری همه توانایی های نظامی جهت جلوگیری از کارها خصمانه احتمالی پیونگ یانگ هست. بر اساس اعلام وزارت امور خارجه آمریکا، دو طرف توافق کردند در آینده نزدیک نشست دیگری برگزار کنند.

واژه های کلیدی: آمریکا | جلوگیری | کره شمالی | کره شمالی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | وزارت امور خارجه آمریکا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz