طناب – سیم انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون

طناب – سیم: انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ ریاست جمهوری دونالد ترامپ رییس جمهور دولت ترامپ خانواده

گت بلاگز اخبار حوادث شکنجه پسربچه ٧ساله از سوی ٣ کارگر نوجوان

٣ پسر نوجوان  با کشاندن پسربچه ٧ساله به یک ساختمان نیمه‌کاره، او را به نحوه وحشتناکی مورد آزار و اذیت قرار دادند. این پرونده در دادگاه کیفری یک استان پایتخ

شکنجه پسربچه ٧ساله از سوی ٣ کارگر نوجوان

عبارات مهم : ایران

٣ پسر نوجوان با کشاندن پسربچه ٧ساله به یک ساختمان نیمه کاره، او را به نحوه وحشتناکی مورد آزار و اذیت قرار دادند. این پرونده در دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران درحال پیگیری است و متهمان بعد از دستگیری به جرم خود اعتراف کرده اند.

به گزارش شهروند ؛یکشنبه ٣٠ اردیبهشت ماه امسال بود که این پرونده پیش روی قاضی دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پایتخت قرار گرفت. آن روز خانواده ای با حضور در دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ماجرای گرفتارشدن پسر خردسال ارزش در دام ٣پسر افغان را روایت کردند. پدر و مادر این پسر ٧ساله در تحقیقات به قاضی گفتند: «پسرمان جهت رفتن به منزل یکی از بستگانش از منزل خارج شد، ولی در میان راه پسرنوجوانی جلوی راه وی را گرفته و بعد از فریبکاری او را به داخل ساختمان نیمه کاره کشانده هست. پسرم بعد از واردشدن به این ساختمان نیمه کاره، با دو افغان دیگر روبه رو شده است و آنها پسرمان را مورد آزار و اذیت قرار دادند.»

با اعلام این شکایت و با دستور قاضی دادگاه عنوان در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. در ادامه مشخص شد که پسران نوجوان بعد از آزار و اذیت این پسربچه او را با ترساندن رها کرده اند. بنابراین تیمی از ماموران پلیس پایتخت با شناسایی ساختمان نیمه کاره در منطقه تهرانپارس، آن جا را محاصره کرده و ٣متهم را دستگیر کردند. متهمان بعد از دستگیری در بازجویی ها به جرم خود اعتراف کردند و گفتند که بعد از آزار این پسربچه او را ترساندن کرده اند به کسی حرفی نزند. بعد از آن طعمه خود را رها کرده اند.

شکنجه پسربچه ٧ساله از سوی ٣ کارگر نوجوان

ملکی قاضی شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به جزییات زیاد این پرونده گفت: «این پرونده در یکی از مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارجاع شد. پسر ٧ساله ای که قصد رفتن به منزل بستگانش در نزیکی منزل ارزش در منطقه تهرانپارس را داشت، در بین راه منزل در دام پسران افغان افتاده و نشانه تجاوز قرار گرفته هست. این ساختمان نیمه کاره در بین مسیر وجود داشته هست، جهت همین ٣ کارگر نوجوان این کودک را به بهانه ای به داخل ساختمان درحال احداث کشانده و به او تعرض کرده اند. همچنین آنها در تحقیقات اعتراف کردند که این پسربچه را به روش های گوناگون شکنجه نیز کرده اند. از آنجایی که آنها همسایگان را نمی شناسند و همسایه ها نیز شناختی نسبت به آنها ندارند، این اتفاق رخ داده است.»

قاضی ملکی از شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین با اعلام یک هشدار نسبت به این خبر گفت: «این هشدار را به خانواده ها نسبت به مواظبت از فرزندان خود می دهم که اگر در همسایگی خودشان و کوچه آنها ساختمان هایی درحال احداث است که کارگرهای افغانی و مجرد در آن جا مشغولند و همانجا نیز سکونت دارند، زیاد از کودکان خود مواظبت کنند.

٣ پسر نوجوان  با کشاندن پسربچه ٧ساله به یک ساختمان نیمه‌کاره، او را به نحوه وحشتناکی مورد آزار و اذیت قرار دادند. این پرونده در دادگاه کیفری یک استان پایتخ

مردم باید به آسیب های اخلاقی چنین ساختمان های درحال احداث توجه داشته باشند و علاوه بر آلودگی صوتی و ترافیکی، مهمتر از همه به آسیب های اجتماعی و اخلاقی آن توجه داشته باشند که به وجود می آید. بعضا متهم ها چون افغانی بوده اند، موفق به فرار شده است اند درحالی که دسترسی به چنین افرادی نیز راحت نیست. بنابراین باید تا آخر احداث ساختمان ها و سکونت افراد در آن جا مواظبت زیاد از گذشته نسبت به فرزندان خود داشته باشند. بنا به این گزارش، متهمان جهت تحقیقات زیاد در اختیار پلیس قرار دارند.»

واژه های کلیدی: ایران | پسربچه | دادگاه | نوجوان | ساختمان | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz