طناب – سیم انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون

طناب – سیم: انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ ریاست جمهوری دونالد ترامپ رییس جمهور دولت ترامپ خانواده

گت بلاگز اخبار حوادث معمای فوت مشکوک زن نیکوکار

زن میانسال که از زن نیکوکار مواظبت می‌کرد، به اتهام دست داشتن در فوت مشکوک او و دزدی 120 میلیون تومان از حسابش تحت بازجویی قرار گرفت. 

معمای فوت مشکوک زن نیکوکار

معمای فوت مشکوک زن نیکوکار

عبارات مهم : ایران

زن میانسال که از زن نیکوکار مواظبت می کرد، به اتهام دست داشتن در فوت مشکوک او و دزدی 120 میلیون تومان از حسابش تحت بازجویی قرار گرفت.

به گزارش جام جم، چندی پیش زنی 32 ساله با حضوردر شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از پرستار مادرخوانده اش به اتهام نقش داشتن در فوت وی و دزدی 120 میلیون تومان پول او شکایت کرد.

با دستور بازپرس رضوانی، تحقیقات پلیسی در این باره شروع شد. سپس شاکی جهت تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شد.

معمای فوت مشکوک زن نیکوکار

وی به افسر تحقیق گفت: مادرخوانده ام زنی ثروتمند بود. او و شوهرش که سال های دور مدیر یک بانک بود با هم در پایتخت کشور عزیزمان ایران زندگی می کردند ولی چون صاحب فرزندی نمی شدند، مرا که نوزاد بودم از شیرخوارگاه به سرپرستی گرفتند. آنها امکانات جهت تحصیل من فراهم کردند و اکنون کارمند هستم. چند سال قبل پدرخوانده ام فوت کرد و من با مادرخوانده ام زندگی می کردم. مادرخوانده ام بیمار بود و بدرستی نمی توانست کارهایش را انجام دهد. به همین خاطر زنی میانسال جهت پیگیری به کارهای او به عنوان پرستار هفته ای دو، سه بار به منزل اش در محله سیدخندان می آمد تا این که هفت ماه قبل مادرخوانده ام فوت کرد. آن روز زن پرستار با من تماس گرفت و خبرداد به منزل مادرخوانده ام رفته ولی با جسد او رو به رو شده است است.

سراسیمه به منزل مادرخوانده ام رفتم و با جسد او رو به رو شدم. ما به پلیس زنگ زدیم زمانی که ماموران آمدند معلوم شد چند روز از مرگش می گذرد. بعد از آن زن پرستار ناپدید شد. دیگر از او خبری نداشتم تا این که این آخرهای هنگام بررسی حساب های مالی مادرم متوجه شدم 120 میلیون تومان از حسابش برداشت شده است و معلوم نبود به حساب چه کسی واریز شده است هست. من به پرستار زن شک دارم و گمان می کنم او در فوت مادرخوانده ام و دزدی این 120 میلیون تومان نقش دارد. بعد از شکایت این زن بود که پرستار میانسال که نام و نشانی از او نبود تحت تعقیب پلیس قرار داده شد و دو روز پیش در یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران شناسایی و بازداشت شد .

زن میانسال که از زن نیکوکار مواظبت می‌کرد، به اتهام دست داشتن در فوت مشکوک او و دزدی 120 میلیون تومان از حسابش تحت بازجویی قرار گرفت. 

زن میانسال هنگام بازجویی به افسر تحقیق گفت: زن فوت شده است خیلی نیکوکار بود. یک سال در منزل او کار می کردم. خیلی از من راضی بود. او دست به خیر داشت و هر لحظه کارهای عام المنفعه انجام می داد. حتی جهت آزادی زندانیان هم قدم بر می داشت. او وصیت کرده بود همه اموالش بعد از فوت جهت کارهای خیر و نیز جهت بیماران کلیوی هزینه شود؛ ولی دخترخوانده اش به خواسته او عمل نکرد و مدیریت اموال را خودش به دست گرفت. زن 85 ساله حتی مبلغ 120 میلیون تومان به من داد تا جهت آزادی پسری که قرار بود قصاص شود ولی خانواده اش از اولیای دم به شرط پرداخت دیه رضایت گرفته بودند، بپردازم.

متهم میانسال ادامه داد: من هم طبق خواسته پیرزن عمل کردم، پول دیه را قرض دادم و آن جوان از زندان آزاد شد. قرارشد خانواده اش بعد از مدتی این پول را تهیه کنند و دوباره به پیرزن بازگردانند تا او بتواند زندانیان دیگری را هم آزاد کند. من حتی از خانواده آن زندانی سفته و رسید بابت پرداخت پول گرفتم. جسد پیرزن بیمار را هم من پیدا کردم و به دخترخوانده اش زنگ زدم. او زن مهربانی بود و من نقشی در فوت او نداشتم.

تحقیقات از زن میانسال در پلیس آگاهی ادامه دارد.

معمای فوت مشکوک زن نیکوکار

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | پرستار | تحقیقات | میانسال | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz